UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Takie pieprzenie. Na miejsce Zamechu jest wiele różnych spółek. Wieczna nostalgia z tym Zamechem. Obecnie to niemozliwe by 1 formie mogło poracowac tyle ludzi. Po pierwsze automatyzacja, komputeryzacji po drugie outsourcing. Teraz w Europie już niedługo nic się nie będzie produkować. Za wysokie koszty, jakieś śmieszne pakiety Co2. Wszystko pójdzie do Chin i Indii.

Realista1