UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jesteś wrozbita Maciejem? Umiesz przewidzieć przyszłość? W obniżenie wieku emerytalnego też nikt nie wierzył. Pożyjemy zobaczymy. A to że ktoś bierze się z tym projektem za bary, mimo przeciwności w postaci nagonki ze strony machiny i troli putinowskich już samo w sobie jest godne pochwały. W szegolnosci jeśli tu mieszkasz w Elblągu, który będzie głównym benificjentem. Jeśli nie port w wymiarze handlowym to przynajmniej turystycznym. Jeśli ktoś tego nie rozumie jest głupcem, albo sprzyja putlerowi.
Gosc1