UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak czytam te komentarze że czerwona zaraza to a czerwona zaraza tamto. .. .ludzie czy was popie. .. .. to czerwona zaraza zrobiła z Elbląga miasto wojewódzkie, a biała zaraza w postaci Buzka nam zabrała i proszę nie zmieniajcie historii. Taka jest prawda i nikt tego nie zmieni. ( dla troli jestem bezpartyjny bo każdy polityk to kłamca )

bynio199