UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W 1945 komunistyczne wladze wywozily cegly z elblaskiej Starówki do Gdańska i Warszawy, więc juz na poczatku "niepodleglości " po 197 latach byliśmy skresleni i przesunięci na margines, bo może niemcy znów tu wrócą. Krotki moment rozwoju za Gierka / lata 1975 -80,az do 1999 / Buzek - nas skreslił / Oj nie lubią nas chyba wladze w Warszawie, ale nie wiem dlaczego. ?