UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Jak się chce pracować można pracować po 8 h dziennie + 1 sobota za ok. 3000 pln. a z nadgodzinami i więcej sobót nawet pod 4000 podchodzi wypłata kwoty netto plus dodatki na święta, i to praktycznie na start dają tyle co "starym" pracowniką. Tylko trzeba chcieć pracować, a nie siedzieć w pracy. Przychodzi taki 20 latek i on nie ma siły, chciałby rządzić, i zarabiać odrazu za 8h bez sobót 4000 pln. A na święta (to nie żart) szedł się zapisać do biurowca na choinkę - liściastą. Więc narzekanie nie jest na miejscu. Inną sprawą jest, że pójdzie do pracy do "fabryki mebli" dostanie 2000 pln brutto - nie szuka dalej tylko się na to godzi i narzeka. Jak 20 latkowi mało, to co on powie za 10 lat jako głowa rodziny gdy zarobki będą niewiele większe, mieszkanie do utrzymania i rodzina??
Dr. DRE