UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

z przykrością muszę stwierdzić że na taki los sami sobie zafundowaliśmy brak z naszej strony zaangażowania jedności i patriotyzmu lokalnego doprowadzi do naszej ruiny większości mieszkańców byłego województwa nie chciało się wyjść na ulice i zaprotestować za przykładem województwa opolskiego gdzie mieszkańcy obronili swą przynależność - teraz nie ma co rozpaczać trzeba było walczyć a nie użalać się teraz