UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jedyną stolicą jest Warszawa a olsztyn był dziura i będzie. A wszyscy w Elblągu przykładzie rękę by zachealac olsztyn i pozwalacie by nas elblazan i Elbląg tak traktowano.czy któryś z polityków postawił się olsztyniakom. Żaden. Walić olsztyn z nowym rokiem. Krótko.