UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
marzę o tym, aby miasto Elbląg przecięło tę paskudną pępowinę ze złodziejskim Olsztynem, to banda gburów i chamów, która w biały dzień okrada nas ze wszystkich możliwości, a włodarze trzymają układ-jeśli coś nie uda się w naszym mieście poprzez złodziejskie transakcję znajdą pracę w Olsztynie jak Nowaczyk, podłoże całkowicie politycznej watahy nikt mnie nie pytał czy chcę aby moje miasto podłączono pod tę olsztyńską mendę, my mieszkańcy powinniśmy się zjednoczyć i zmusić włodarzy do zmian, bo czekając na ratuszową watahę będziemy wasalami złodziejskiego Olsztyna,
grace