UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tramwaje nie wpływają na budżet- jedynie dodają prestiżu miastu i jego mieszkańcom. Włodarz nie ma wizji rozwoju miasta / interesuje go tylko wygrana w wyborach?/ to i takie dysproporcje / nie tylko Olsztyn nas wyprzedza /. I tak będzie jeszcze co najmniej 5 lat?
kolo