UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

są bogatsi. .. .. zostając stolicą województwa zachowywali się jak grabieżcy. Wywozili z Elbląga wszystko co się dało, bez żenady. Wiedząc, że Elbląg jest głównym ich rywalem w regionie robią wszystko aby utrudniać rozwój miasta.

EEEEEEeeeeeee