UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Codziennie po 16 mozna przekonac sie ze syf mamy w Elblągu. Zastanawiam sie czym tam w Rybniku oddychaja jak u nas jest katastrofa. Kary sa zdecydowanie za niskie nawet koszt zakupu drona nie zwróci sie tej zimy. Czy ktos w um mysli? Bierzecie kase za pierdzenie w stolki. Zanienic was z.bezrobotnymi dalby moze lepszy efekt.

Doc