UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie oszukujcie ludzi w zeszłym roku powiedzieli mi że jak złożę to mogą dać 100d0 200zł w Gdańsku każdemu daja 7000zł ogłaszają nawet w radio zobaczcie 300tys a wniosków zlożyli ludzie 1118 to chyba prosty rachunek ile dostaną dzielą między siebie i kolesi reszta co zostanie to dla hołoty złodziejskie miasto założyłem piec gazowy ekologiczny gazowy i nie dostałem ani centa pani która przyjmuje wnioski powiedział że kwota jest tak mała że nie warta zachodu