UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szanowni przedmówcy, a moze ktoś coś napisze o książce?A moze nikt nie czytał? Czepiamy sie słowek, wypowiadamy na tematy o których nic albo niewiele wiemy, a głowny temat to książka. .. .. świetnie napisana, bardzo szczegółowa, kawał dobrej historii. Ja juz czekam na druga część i kolejne książki tej autorki