UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czytałem o tych policjantach z Lublina, razili człowieka paralizatorem po genitaliach. Boże kto w tej policji pracuje??? Jedynie kamery u funkcjonariuszy mogą być rozwiązaniem, żeby nie dochodziło do tak podłych czynów !!!!!

curek