UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

eee tam. Przeciez jak twierdzi elbląska esbecja w Elblągu czołgi strzelały ślepą amunicją a esbek z Nyski był co prawda uzbrojony w odróżnieniu od przechodniów ale strzelał bo nie był bandziorem w mundurze, mordercą. On był w szoku. .. I to szok, że są tacy którzy skłonni są tym zbrodniarzom wierzyć. .

kiks