UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@SIOSTRAZRODZINĄ - Siostra masz rację. W Elblągu było spokojnie o " chłopcy " z elbląskiego MO pojechali z ich komendantem płk M ( RODO) na osiecz do Gdańska. W Elblągu zostało paru milicjatów z brzuchami i zaczął sie rabunek sklepów, dlatego zciągnieto wojsko.