UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czep się tramwaja, ka(rz)dy wie o co (h)odzi, tylko ty bidulku się czepiasz - by pokazać swoją wy(rz)szość. Dla mnie ortografia nie ma znaczenia a sens przekazu. A jak już jesteś taki pedantyczny (zapewne nie wiesz co to znaczy) to popełniłem jeszcze literówkę

Tomasz 85