UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@SIOSTRAZRODZINĄ - Jeśli tam byłaś i widziałaś to siedź cicho. Prawdziwa prawda to ta pisana po 2015 roku. Oficjalnie nikt nie rabował żadnego sklepu. Rabowali co najwyżej ubecy ale to też nie wszyscy, na pewno nie ci co teraz są w pis. Po prostu MO strzelała do ludzi i tyle.

cichosza