UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A Widzew niech się spali ze wstydu za te odwołanie nie chcąc wygrać i zgarnąć 3 pkt na boisku, jak przystało w duchu sportu. Pokazują tym swoją małostkowość, bo rozumiem, że ponieśli koszty związane z wyjazdem, noclegiem, ale mogli tego samego dnia jednak wrócić i zminimalizować koszta. "wielki" Widzew a zachowują się jak gminny LKS. ..

Olimpijczyk1945