UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A Widzew niech się spali ze wstydu za te odwołanie nie chcąc wygrać i zgarnąć 3 pkt na boisku, jak przystało w duchu sportu. Pokazują tym swoją małostkowość, bo rozumiem, że ponieśli koszty związane z wyjazdem, noclegiem, ale mogli tego samego dnia jednak wrócić i zminimalizować koszta. "wielki" Widzew a zachowują się jak gminny LKS. ..
Olimpijczyk1945