UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I co ? Będąc pozbawionym wolności zmądrzeje ? Śmieszne to jest. W aresztach i zakładach karnych nie istnieje resocjalizacja. Tam przepięknie jest rozwinięta demoralizacja. Demoralizacja wzajemna. Co bym tu widział ? Przymusowe spotkania z psychologiem, terapia, rozmowa. Ale w Polsce iść na łatwiznę jest najprościej. Zarówno on jak i ona w tych instytucjach gdzie przebywają nie zmądrzeją.