UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Popieram Pana prezydenta Wróblewskiego, zlikwidować komunikacje miejską bo są straty i tamują ruch na ulicach. Ci co pracują to stać ich na samochody a ci bez pracy to mogą sobie spacerkiem chodzić dla zdrowia lub rowerem.