UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego inne miasta rozbodowują sieć tramwajową, a Elbląg nie buduje nowych torowisk, które są potrzebne ? Dlaczego jeżdżą prawie stare graty? Dlaczego nie możemy zbudować NAWET 1 hali i 2 pie*szonych przystanków

Zawadzianka