UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ktory to juz nieudolnie ogloszony przetarg? Ile kosztowaly nas dotychaczasowe? W debacie prezydenckiej padlo pytanie o ciagle niedoszacowane przetargi i w ziazku z tym ciagle generowanie dodatkowych kosztow. Jakie faktyczne dzialania UM podejmie by wykluczyc mozliwosc wystapienia podobnych, patologicznych sytuacji w najblizszej przyszlosci? Z czego wynikaja niedoszacowania przetargow? Kto jest odpowiedzialny i podpisuje sie pod przetargami z gory skazanymi na nirozstrzygniecie? Kto poniesie koszt tak oglaszanych przetargow? Czy zostanie wykonany audyt przetargow z ostatnich 4 lat? Tak wiele pytan i w sumi zadnej odpowiedzi... redakcjo? Lapiecie byka za rogi?
mieszkaniec-mieszaniec;)