UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A po co ten wezel przesiadkowy? Czyli jak - mam sobie podjechac autem do tramwaju i spokojnie zaplacic za bilet miesieczny, za paliwo, za stare, zepsute tramwaje 50-letnie i jechac do pracy 30 minut? :D

BelmondoElblongo