UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cała komunikacja powinna przejść restrukturyzację, co to zajezdnia, a tramwaje, a ludzie tam pracujący. Ile lat tak ma być, ze ZKM ma stratę po 20 milionów i stratę maja też tramwaje ok. 1,5 miliona. Ile tak jeszcze będzie?? Tylko plan oddłużenia i restrukturyzacja może zacząć jakikolwiek rozwój komunikacji.