UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wstyd na całą Polskę i tyle, brak środków zaradczych na, ,zabezpieczenie przestrzeni publicznej '', po co więc płacimy podatki skoro okazuje się że nie jesteśmy chronieni ? Co by się stało gdyby to nie kibice Widzewa przyjechali na mecz a na przykład chuliganom z innej miejscowości przyszło do głowy przyjechać do Elbląga w liczbie 1000 osób i zechcieli go spacyfikować ? Paranoja !!!