UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie stać władz piłkarskich na ochronę, tylko ciągle wysługują się Policją? Inne imprezy sportowe spokojnie są rozgrywane, kibice elegancko i kulturalnie dopingują, ale z meczami piłki nożnej zawsze problemy i potrzebne wielkie siły Policji. Czas zrozumieć, że Policja nie jest darmową firmą ochroniarską dla PZPN!
Marek, łowca...