UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jaki prezes taki wynik sportowy. Guminiak nie ma pojęcia o kierowaniu klubem, więc nieudacznik rozdaje punkty. Myślał że tak jak omotał ludzi związanych od lat z Olimpią, tak też omota pzpn, a tu zonk. O takim meczu to myśli się zdecydowanie wcześniej, a nie za pięć dwunasta. Po takiej wtopie człowiek na poziomie to podaje się do dymisji, ale nie on, chłopina z ogromnym parciem na władzę. Już od następnego tygodnia cieplicki judasz będzie wszystkim wmawiał jaki to pzpn zły i że on chciał jak najlepiej dla "ukochanego" klubu, większego bełkotu w życiu nie słyszałem.