UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na stronie widzewa jest informacja, że mecz odwołany (na pewno). Tylko PZPN wyda "wyrok" po weekendzie i prawdopodobnie będzie to walkower - takie jest zarządzanie prezesa, zamiast "walczyć" o pkt. to oddajemy je gratis. Bo co bo się boimy wysokiej przegranej?? Czy słaba modlitwa o śnieg była to próbujemy w inny sposób?? Prezesie obudź się klub to też kibice - powiedz otwarcie w co Ty grasz, bo napewno nie w piłkę.
Ciekawski