UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na stronie widzewa jest informacja, że mecz odwołany (na pewno). Tylko PZPN wyda "wyrok" po weekendzie i prawdopodobnie będzie to walkower - takie jest zarządzanie prezesa, zamiast "walczyć" o pkt. to oddajemy je gratis. Bo co bo się boimy wysokiej przegranej?? Czy słaba modlitwa o śnieg była to próbujemy w inny sposób?? Prezesie obudź się klub to też kibice - powiedz otwarcie w co Ty grasz, bo napewno nie w piłkę.

Ciekawski