UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dlaczego wylaczyli mozliwosc kupna biletu przez internet? zal im jakiejs marnej prowizji i tylko przez to utrudnia kupno biletu, po ktore trzeba bedzie sie osobiscie stawic do klubu jak w sredniowieczu? zeby jeszcze mieli tych punkto sprzedazy wiecje to jakos bym zrozumial a tak pozostaje duzy niesmak. Z takim amatorskim zarzadzaniem OE pasuje niestety do 3 lub 4 ligi.