UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taki mecz, a PROSTA zamknięta. Gratulacje dla ludzi z zarządu bo będziecie w plecy jeżeli chodzi o frekwencję i pieniądze z biletów. Zburzcie lepiej ta trybunę i postawcie kiosk Ruchu jak wam szkoda kasy na ochronę. Zenada

Hook