UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Właśnie dla takich meczów warto pozostać w drugoligowej stawce. " - nie, nie warto zostać w 2 lidze dla "takich meczów". Lepiej grać w ekstraklasie lub jak najwyższej lidze niż w okręgówce z Legią czy LEchem.