UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na szczęście już jest po temacie. Pis w Elblągu przerżnął wybory więc nikt nie będzie ciągnął tematu. Pomijając już bezsens tego pomysłu. Gdańskie władze zachęcam do przyjrzenia się istniejącej drodze wodnej do Elbląga. Poprawmy trochę jej jakość a temat przekopu mierzei zniknie naturalnie i na stałe
Locke314