UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby nie było przekopów, nie byłoby żadnej drogi wodnej typu kanał, że są to dobre rozwiązania, i nie powodują zmian w ekosystemie wielkich, z którymi nie poradziłaby sobie przyroda wskazują połączenia kanałami które budowali inżynierowie już w XVIII wieku a może wcześniej. Kanał Bydgoski, kanał Elbląsko-Ostródzki i inne tego typu drogi wodne.