UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby nie było przekopów, nie byłoby żadnej drogi wodnej typu kanał, że są to dobre rozwiązania, i nie powodują zmian w ekosystemie wielkich, z którymi nie poradziłaby sobie przyroda wskazują połączenia kanałami które budowali inżynierowie już w XVIII wieku a może wcześniej. Kanał Bydgoski, kanał Elbląsko-Ostródzki i inne tego typu drogi wodne.