UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem z Elbląga. I po co nam przekop, z jakąś tam śluzą. Nie rozumiem problemu. Przecież w 100 rocznicę odzyskania niepodległości możemy się przecież zapytać grzecznie naszych Przyjaciół Rosjan czy Polak może się dostać z Polski do Polski za zgodą swojego przyjaciela. Przecież to nic nie kosztuje. Zadzwonić, napisać, a Iwan na pewno wyrazi zgodę. No chyba, że akurat ma focha. Jak Hitler żądał nieograniczonego przejazdu przez korytarz pomorski to się oburzaliśmy. A teraz powołujemy się na bezpieczeństwo żab i babki lancetowatej, żeby tylko mieć możliwość zadzwonienia do Iwana z zapytaniem: Czy mogę sobie popłynąć z polskiego miasta do polskiego miasta. 100 lat niepodległości

OldMagnus