UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda, że przekop stał się sprawa polityczną. W interesie Gdańska i Gdyni jest to by Elbląg nie miał dostępu do morza z terenu naszego kraju. Przekopu w powiązaniu z innymi inwestycjami mógłby być szansą dla regionu.

Kuczergo