UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze, tam zarabiac a tu mieszkać. Możecie zwijać te swoje przedsiębiorstwa w których wymagacie ale placicie jalmuzne. Nie wspominając o braku szkoleń pracownikow. W Polsce A to nie do pomyslenia.

Polska A w 30 minut