UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Połamał bym go w sześciu miejscach gdyby na mnie trafił. Takiej gangreny w tym mieście są setki. Należy tylko zadać pytanie gdzie są rodzice i dlaczego nie są dotkliwie karani finansowo za występy swoich pociech. Dlaczego nie ma odpowiednich działań prewencyjnych służb bo większość takich osobników jest im znana.