UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Lewakom bedzie lyso jak skoncza PS ten ROK byl piekny DLA budowlancow,ale tamten byl deszczowy I nawet ptasi mozdzek o tym pamieta.kazdy wie ,ze praca w deszczu nie ulatwia roboty,apracuj w blocie,weszedzie woda, odwadniaj wykopy,obsuwa sie grunt,wzmacniaj sciany wykopow,Bo side obsuwaja,rob drogi dojazdowe,Bo jest bloto I nie mozna dojechac,a pracownicy tez nie sa chetni do pracy w sumie deszczu nie pomaga.Pamietaj ,ze pracujac NAD harmonogramem prac nie przewiduje Sir w normach czasu deszczu lub mrozu I teraz aby wygrac przetarg musisz NYC najtanszy I najszybszy
Znyszek 1