UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nasze miasto,przez stulecia swego istnienia,przeżywało wzloty i upadki,to co jest aktualnie,to upadek.Nie przejmujmy się tym za mocno,róbmy swoje,olsztynowi wystarczy odciąć kroplówkę,jakim jest Elbląg i reszta województwa,a stanie się tym,na co sobie zasługuje,to zaścianek z kartoflano-buraczanym uniwerkiem.

Prestidigitator