UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszyscy czekamy na s7 relacja Elbląg - Gdańsk, a Olsztyn pozdrawiamy ŚRODKOWYM PALCEM. Mieszkam w Elblągu od urodzenia i nigdy mi nie było po drodze do Olsztyna, a na dodatek jak była reforma podziału administracyjnego, to Olsztyn został stolicą - gwoźdź do elbląskiej trumny. Albo stańmy się drugą stolicą Warmii i Mazur (jak ma to miejsce w kujawsko-pomorskim), albo niech nas przyłączą do pomorskiego.
elblong