UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przestań się pienić bo się os...sz. Tamci przeminęło i twoi pupile tez przeminą. Obydwaj kręcili lody i przelewali lub przelewają na prywatne konta kasę z twoich podatków, próżna twoja radość. Pozostaje tobie tylko satysfakcja i przytyk typowego polskiego głupca ?żeś przed i po szkodzie głupi?. Co by nie mówić i nie pisać trasa nr 7 zostala zaprojektowana i sfinansowana za PO ku zadowoleniu wszystkich Polaków, natomiast PiSowskie 500+ Uchwalone najbardziej ku radości patologii. Ciesz się dalej żeś głupi a inni przepijają twoja kasę, a ty nic z tego nie masz oprócz satysfakcji ze inni maja gorzej. ????
Karabasz