UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak jak wcześniej powiedziałam, po drodze nikogo nie skrzywdził więc tak właśnie bym zrobiła. Gdybanie pozostawiam innym. Za nieudzielenie pierwszej pomocy innych też jest kara a jakoś ludzie stoją i się tylko gapią jak inny umiera i nikt nie wyciąga konsekwencji.
Kobietta