UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

co ma nieetyczne zachowanie do odebrania lejców na wszelkie pojazdy mechaniczne? Już im się we łbach szambo przelewa. Niech dostanie zakaz przewożenia osób ale nie jazdy np traktorem czy rowerem. Niedługo za puszczenie bąka na przystanku dla statystyk odbiorą prawko barbarzyńcy.