UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po 7 dniach zostanie przewieziony do Gdańska na kolejne 7 dni. Oczywiście na koszt podatników. Przy Po odbyciu kary dostanie przy "wypisie" kilkaset złotych w bonach na zagospodarowanie i darmowy bilet kolejowy do domu.