UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ktosław - Myśle, że dilerom zarówno dopalaczy jak i marihuany nie zalezy na śmierci swoich klientów tylko na ich uzależnieniu. Jeśli wypuszczono felerną partę to na skutek błędu laborantów lub to efekt walki gangów o rynek zbytu tak jak to ma teraz miejsce w przypadku uprawiaczy konopi indyjski, którzy wpadają bo sami na siebie donoszą.