UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fentanyl jest już od prawie roku w dopalaczach. Dochodzeniowcy jak zwykle dowiadują się wszystkiego ostani. To fakt nie jest to substancja wywołująca halucynacje. Jest to najsilniejszy syntetyczny opioid. Mocniejszy i dużo bardziej uzależniający od heroiny. Po podpisaniu ustawy dilerzy pewnie zrobią czarny piątek aby wyprzedać towar. Usłyszymy od setkach zgonów.
ktosław