UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zależy mi na dobru mojego dziecka. Aczkolwiek w wieku 14-18 nie da rady upilnować, chyba że się zamknie w pokoju bez klamek. Sam byłem w tym wieku i wiem jakie głupoty robiłem. Dobrze, że nie było wtedy dopalaczy, bo bym pewnie spróbował pod wpływem rówieśników a tak tylko piwko, wódeczka i trawka. W Polsce aktualnie jest największe podziemie marihuany w Europie do której jak i do dopalaczy dodawany jest fentanyl i jego analogi. Środki dużo silniejsze od heroiny. Do tego doprowadza walka z marihuaną. Lepiej pilnujcie dzieci, bo może spróbuje na imprezie u kolegi czy koleżanki. I nie mówcie, że moje nigdy nie spróbuje, bo jest wychowane. Szkoda, że każdy rodzic tych narkomanów tak mówił.

ktosław