UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakby policja częściej kontrolowała te podelbląskie wioski, to może jazda na wioskach była nieco bezpieczniejsza. Na wsiach kierowcy mają ciężkie nogi, co stwarza dodatkowe obawy dla kierowców tych porządnych. Cała masa jeżdżących szrotów itd.