UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@DHCP - DHCP jak już piszesz o sepuku, czy hara kiri to poczytaj sobie, bo to jest rana cięta brzucha, a nie klatki piersiowej. Dodatkowo chyba nie podejrzewasz 17 latków, że mają korzenie japońskie ? Ostatnimi czasy więcej tego typu samobójstw widać w TV, niż w życiu realnym.
mechanikamator